KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847300
nr 1684 7300
Teodor Jönsson. Signerad, daterad 52, vinter. Olja på duk, 52x69 cm, yttermått inklusive ram: 74x91
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 mars 2025
kl 18:19:45
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr