KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847300

nr 1684 7300

Teodor Jönsson. Signerad, daterad 52, vinter. Olja på duk, 52x69 cm, yttermått inklusive ram: 74x91

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:19:45